PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - laminovanie surfu

» Návrat na prehľad tém

» mario1p   
mario1p
24.05.2013 7:32:04
laminovanie surfu

Prosim Vas chcel by som si vylaminovat surf Viete mi prosim Vas poradit kolko vrstiev a akej tkaniny treba pouzit, aby sa hned nepreslapal? aj aky typ tkaniny, (myslim vzor tkaniny... kepr...) veci by som kupoval od havel komp. Dakujem


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 15     Stránky: / 2     Výpis:    
robiak robiak   24.05.2013 o 21:26
 
RE: laminovanie surfu

najlepsie tvarovatelny je asi keper,a z tej jaskynnej technologie si uz nepamatam kolko sme tam toho volakedy nacapali aby to nieco vydrzalo


mario1p mario1p   24.05.2013 o 16:30
 
RE: laminovanie surfu

hej pocul len potrebujem olaminovat polystiren, nie vakuovo podla formy, klasicky ako sa robili kedysi surfy, len potrebujem vediat tie gamaze, aby som zbytocne nedal vela a aby sa nepreslapal. a nemozem t nikde na nete najs. Vtedy som si vyrobil dva surfy, ale vobec ale vobec neviem ake a kolko vrstiev, lebo platno sa kupovalo len v modelarstve a epoxy vo farbach, ak niekto nerobil v chirane alebo tak:) nevies, ake sa pouzivlo, a kolko vrstiev?


robiak robiak   24.05.2013 o 16:23
 
RE: laminovanie surfu

ej veru odvtedy uz uplynulo peknych par rockov,hadam aj stvrtstorocie,a mimochodom pocul si uz o sendvicovej konstrukcii a vakuovani,lebo ak nie ,tak je jedno z coho to zlatas,ak by si to chcel poriadne spravit ,tacena materialu je odhadujem aj 300e


mario1p mario1p   24.05.2013 o 14:00
 
RE: laminovanie surfu

Chcem nanovo vylaminovat, kedy si som laminoval v 87, ale vobec si nepamatam gramaze, tkaniny, len sa mi mari ze sme davali 3 vrstvy a dokopy aby to malo 1000g tkaninu, ale vobec si nie som isty. A teraz su uz rozne tkane tkaniny a to by som chcel vediet co by bolo najlepsie pouzit. Dakujem


robiak robiak   24.05.2013 o 11:15
 
RE: laminovanie surfu

to chces spravit cely novy surf,alebo iba opravit stary?


Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou