DOMOV NOVINKY POČASIE E-SHOP SURFBABES

Novinky a reportáže

» Staň sa naším prispievateľom!

Počet správ: 851       Stránky so správami: /86

Dron kite a wind 5/2020

7.7.2020 9:46, Autor: Matúš Haluska

Júnové dron video od Matúša opäť poteší. Veľa akcie na Dunaji aj mimo neho. Pozri si nové video a lajkuj! Pokračovanie »

Ceny do veľkej letnej súťaže 2020

23.6.2020 11:25, Autor: Martin Madara

Čo sa dá vyhrať vo veľkej letnej súťaži? Aj tento rok tu máme atraktívne ceny vďaka našim skvelým sponzorom. Hlavná vďaka patrí Corner Board Shop, BoardAcademy a RAM Surf School ktorí sponzorujú 1. a 2. miesto. Takže, pridávaj svoje jazdy - nezabúdaj tento rok môže vyhrať naozaj každý, kto sa do súťaže zapojí. Pokračovanie »

Domaša - Krym

22.6.2020 13:06, Autor: Lukáš Cerva

Aj na Domaši to žije. Dôkazom toho je toto krásne video z lokality Krym, kde sa surfuje, kituje, SUPuje aj foiluje. Palec hore lokálom, ktorí to naozaj vedia a vytvárajú výborné podmienky aj pre naše deti... Pokračovanie »

Naučte sa lietať na windsurfe

22.6.2020 11:28, Autor: SURFMAGAZIN, Zdroj: SURFMAGAZIN.SK

Skákanie je nezabudnuteľný zážitok. Ben Proffit spopularizoval vznášanie sa na ws doske, ale pravdu povediac, hodnota každého skoku rastie najmä s jeho výškou. Pokračovanie »

Ako lepšie stúpať proti vetru

10.6.2020 10:45, Autor: SURFMAGAZIN, Zdroj: SURFMAGAZIN.SK

Okej, priznávam sa, tipy v tomto článku nie sú až také tajné, ale pozerajúc sa na drvivú väčšinu kiterov mi tajné naozaj pripadajú, nakoľko ich len málokto využíva a väčšina sa stále trápi so stúpaním proti vetru. Zhrnul som vám preto 5 tipov, ktoré vám odhalia slobodu kiteboardingu. Cieľom totiž nie je bojovať o to, aby ste ostali na jednom mieste, ale bezpečne a jednoducho si jazdiť tam, kde sa vám uráči. Pokračovanie »

Ako na big air boardoff?

9.6.2020 10:18, Autor: SURFMAGAZIN, Zdroj: SURFMAGAZIN.SK

Tento rok prišli opäť do módy boardoff triky, najmä po tom, ako ich viacero jazdcov na King of the Air vrátilo do hry, napríklad v kombinácii s megaloopom od Aarona Hadlowa. Prišlo nám preto vhod zopakovať si klasický boardoff a vysvetliť, ako na to. Pokračovanie »

Dron Kráľová 1.6.2020

5.6.2020 9:11, Autor: Matúš Haluska

Matúšové hosťovanie s dronom na Kráľovej malo zmysel. Tu je dôkaz, že aj na Kráľovej sa jazdí profesionálny level windsurfingu a kitesurfingu. Užívajte... Pokračovanie »

Rýchlostná výzva

2.6.2020 14:41, Autor: Martin Madara

Kto je na vode rýchlejší? Je tu "Rýchlostná výzva" v ktorej môžeš súťažiť s ostatnými surfistami. Ako na to? Stačí zadávať svoje kitesufové a windurfové jazdy a pri každej pridať aj maximálnu a priemernú rýchlosť. Keďže väčšina už má inteligentné hodinky, gps trackery a iné gadžety, tak určite máte spôsob ako zistiť svoje rýchlosti. Pokračovanie »

Crosswingové krídlo

2.6.2020 9:25, Autor: Martin Madara, Zdroj: Boarddream

Prezentácia krátkeho videa nového športu pre foilistov a paddleboardistov - CROSSWING, ktorý sa začína udomácňovať už aj u nás, na Slovensku. Pete Cabrinha, surfová a kite legenda prináša pod svojou značkou Cabrinha Crosswingové krídlo. Pokračovanie »

Ako si nastaviť pútka?

1.6.2020 8:24, Autor: WINDSURFER, Zdroj: WINDSURFER

Jedině správné nastavení poutek vám umožní halzovat, vyskočit dost vysoko a nabrat dostatečnou rychlost. Jak si je tedy nastavují ti nejlepší jezdci na PWA okruhu? Jednoznačně správné nastavení neexistuje – závisí na vašich schopnostech, výšce a váze a dalších věcech. Pokračovanie »