PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - Koľko je na Slovensku surfistov?

» Návrat na prehľad tém

» Wsurfer   
Wsurfer
17.03.2013 17:07:30
Koľko je na Slovensku surfistov?

Čo myslíte, koľko je na Slovensku surfistov? Teda takých čo majú aspoň jeden komplet doska+rig a idú na vodu aspoň pár krát do roka? Pozeral som počet členov windsurfing.sk, je ich tu vyše 2400. Môj tip je že nás bude tak okolo 5000. Otázka je samozrejme rečnícka a odpovedať na ňu presne je nemožné. Ale odhad môže dať každý. Aký je tvoj?


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 24     Stránky: / 3     Výpis:    
Mikhal Mikhal   31.03.2013 o 17:52
 
RE: Koľko je na Slovensku surfistov?

zaujimave


Slavmiro Slavmiro   30.03.2013 o 17:22
 
RE: Koľko je na Slovensku surfistov?

Wsurfer nie je Rosi, ani ten Rosi z GA. Jedno je ale iste, Lego je ten polepetko z GA.


Zajo Zajo   30.03.2013 o 15:21
 
RE: Koľko je na Slovensku surfistov?

Sorry, WSurfer amp;lt;amp;gt; RoSi. Ani zdaleka.


Lego Lego   27.03.2013 o 15:05
 
RE: Koľko je na Slovensku surfistov?

Rosi. so vsetkym respektom to Your Majesty... neni tato tema troska odveci


Zajo Zajo   26.03.2013 o 12:22
 
RE: Koľko je na Slovensku surfistov?

Mam este jednu zaujimavu kvizovu otazku na zvysne dni arktickej zimy: ''Kolko slovenskych surfistov poznam ? '' No a moja predbezna odpoved je: v telefonnom zozname mam 36 cisiel, a dajme tomu na takych 30 dalsich nemam cislo. Takze cca. 66. P.S. Na presnom zozname uz pracujem ... P.S.2: V tomto pripade ma ale napada velmi dolezita otazka. Co to znamena ''poznam''. Napr. takeho SVK1. Poznam - nepoznam ?


Zajo Zajo   26.03.2013 o 11:26
 
RE: Koľko je na Slovensku surfistov?

No a potom je tu skupina takych, co maju aj 3 plavaky a kopu plachiet, ale idu na vodu tak cca. 2x za 3 roky. Ze, WSurfer ? ;-) No sorry, ale takych neratam. Neratam ani tych, ktori sa ukazu na vode cca. 1 - 2x za rok (a to vtedy, ked nefuka). Takze neviem ci Cisticov odhad 210 nie je prilis optimisticky. Ale dajme tomu. Viac by som urcite netypoval.


sade sade   22.03.2013 o 22:12
 
RE: Koľko je na Slovensku surfistov?

Na slnavu cistic zabudol? tam je tiez zopar kusov ...ved keby tam neboli tak by som sa len lyzoval na vleku dokola... Ale oni jazdili kade oni chceli,a tak som oprasil winglider...


mafo mafo   22.03.2013 o 13:52
 
RE: Koľko je na Slovensku surfistov?

Suhlasim s Cisticom tych 2400/5000 mozno za komancov ked to robily hufe ludy cele rodiny.Dnes to bude radovo stovky max to aj keby sa hned rataly kitisti tak nebude 2400 mozno CZ +SK


Mikhal Mikhal   22.03.2013 o 07:52
 
RE: Koľko je na Slovensku surfistov?

tak toto si zabil


mario mario   21.03.2013 o 13:42
 
RE: Koľko je na Slovensku surfistov?

sak preto som sa zaratal sam :-D


Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou