DOMOV NOVINKY POČASIE E-SHOP SURFBABES

Spoty - Senec - Slnečné jazerá (SVK)

» Návrat na prehľad spotov

» SršeŇ
SršeŇ
Senec - Slnečné jazerá, Slovenská republika 

Slnecne Jazera v Senci su obkolesene z vacsej casti chatami, oddelenymi tromi vacsimi plazami. Z pohladu ws ma vyznam hlavne posledna zatoka (ta najviac vychodne) a plaz pri nej. Voda je cista a breh aj vstup do vody je po jemnom strku. Tato zatoka je najvacsia a aj najviac otvorena vetru, takze su tu najlepsie podmienky pre surfovanie. Vietor je podla mna najlepsi S, SV, J a JV ale da sa tu pojazdit asi na vsetko. Problem je pocas sezony, ktora tu trva bezne od 15.6. do 15.9. v pripade nepriazniveho pocasia zacina neskor alebo konci skor. Vtedy je v case od 7:00 do 19:00 windsurfing obmedzeny. Podla mojich skusenosti, ked je pekne, tak je jazero tak preplnene plavcami, ze sa tam surf ani nezmesti a ked je skaredo, tak nepridu ani plavcici a je mozne v klude si zasurfovat cely den. <br>
Cez sezonu je pristup mozny len z vychodnej casti, prejde sa cez Senec smerom na Recu a pred nou sa odboci doprava a potom znovu doprava popred dlhy betonovy plot az k vstupu na jazero. Tam hned za vstupnou branou je po pravej strane parkovisko a z neho je to asi 30m k vode. Pocas sezony sa moze stat, ze si na brane budu narokovat vstupne. Mimo sezonu sa da ist aj branou Slnecne-Jazera JUH, ktora je asi 200m pred zeleznicnou stanicou a potom sa ide cez areal az na koniec jazera a opat na to iste parkovisko.

Hodnotenie: 2,00


» Pridaj príspevok a hodnotenie k spotu

Príspevky: 4         Výpis:    
» Jarda
Jarda
30.07.2012 23:34:36

Nie je pravda, že ak je zlé počasie, neprídu plavčíci. Ja som takto dopadol zle, hoci je to už dávnejšie. Prihnal sa na prázdnom jazere a ohrozoval ma, takmer ma fyzicky napadol, hoci som povedal že idem preč. Už radšej nikdy viac!!!!

Hodnotenie:


» vajko
vajko
10.02.2012 10:48:02

Senecké jazerá aj v zime. Sobota 4 feb 2012.
http://www.youtube.com/watch?v=4RnozBizmMM

Hodnotenie:

Senec - Slnečné jazerá  


» PaliMajy
PaliMajy
04.08.2006 14:45:09

Ja som chodieval na Slnečne jazerá-JUH ale v sezone je to preplnene a okrem toho Windsurfing je tam zakázaný . Je tam čistá voda na plávanie a v bufetoch majú dobre Cigánske pečienky a langoše . V Senci je lepšie chodiť surfovať na Gulašku.

Hodnotenie:


» Jarda
Jarda
25.07.2006 10:24:35

Tí plavčíci sú veľmi nepríjemní a naháňajú surfistov aj v nečase, keď nie sú žiadni plavci, iba aby si potvrdili svoje ego a vyvážajú dievčatá. Ani potuchy, že by mali zachraňovať topiacich. Sú to miestni siláci, ktorým ešte niekto dal punc štátneho orgánu čo využívajú vo svojej svojvôli.

Hodnotenie:


 
 

» Pridaj príspevok a hodnotenie k spotu