PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

» Návrat na prehľad tém

» robiak   
robiak
08.11.2016 10:17:25
Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

Zo zdravotnych dovodov,idem do hrubeho neoprenu aqualung solafix 8/7----bude sa v tom dobre surfovat?


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 20     Stránky: / 2     Výpis:    
robiak robiak   28.11.2016 o 15:30
 
RE: Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

Plateny suchac som teraz predal,nevedel som sa pod to oblict,bud to skrabalo,smrdeio,atd.Par kvapiek vody mi nevadi,ide o hrubku,aby to vietor neprefukol


petob petob   28.11.2016 o 14:31
 
RE: Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

ano dva dlhe obliekat je peklo ..., ale ked sa to podari je to ako v raji. Spodny je na mna trochu mensi a horny zase vecsi , takze padnu na seba akurat . Tiez som najprv skusal dlhy/kratky ale je to slabota, pomoze to, ale na moj vkus malo 2 dlhe , sposobia ze pri 10 C musis obcas skocit do vody a ochladit sa ..a ked zasvieti slnko tak cista sauna :D. pozeral som ten tvoj aqualung, vyzera luxuxsne ale aj cena je luxusna, to si si mohol rovno aj suchac kupit ,a bol by mozno aj lacnejsi .


robiak robiak   28.11.2016 o 08:02
 
RE: Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

To si ani nechcem predstavit,obliekat si dva dlhe neopreny naseba,to musi byt tortura,a vyzlikat dalsia tortura,ja som to doteraz riesil podobne ,ako ty,len som mal na 5/3 este natiahnuty kratky z lidla a to o jedno cislo vacsi,a mas pravdu ,pomohlo to.


petob petob   26.11.2016 o 16:38
 
RE: Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

Tolko preklepov pisem z mobilu...


petob petob   26.11.2016 o 16:35
 
RE: Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

Ahoj, ja zimu a studenu vodu strasne neznasam,tak som tuto sezonu zacal pouzivat 5/3 a na to davm este 3 kovy, teraz tom sa v rom rochnil pri vodnych startoch ma slnave (voda 5C) a ke to luxus...trochito zateka, kedze uz maju svoj vek a nejaka dierka sa najde. Ked vyslo slnko musel som sa aj obcas dochladzovat. Pohyblivost ke OK samozrejme nie ako na holo:) kvoli teplu sa to oplati hlavne ked este nejdu starty na 100 a clovek stravi dlhsi cas vo vode. Daj vediet co si kupil na inspiraciu...


robiak robiak   24.11.2016 o 14:24
 
RE: Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

Dojmy,tvrde y.


robiak robiak   23.11.2016 o 11:42
 
RE: Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

Prve dojmi:napriek hrubke8/7 sa neopren nosi prijemne,oproti systemu obliekania na cibulu som sa citil ovela volnejsie,bez problemov som cakal na vietor na vodny start,ofukovanie vetrom este nehodnotim,lebo bolo skoro 20 stupnov a slnecno.neopren cca 60 cm vodorovny zips z predu,takze sa oblieka aj vyzlieka velmi lahko,a samozrejme sa zipsovat da samoobsluzne.mensi nedostatok je ,ze cez zips sa dostane cca za stamperlik vody dnu,napriek tomu ,ze je tam aj ten panel ,ktory je ucinnejsi na neoprenoch so zipsom v zadu.


robiak robiak   10.11.2016 o 14:38
 
RE: Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

Musim ho vratit a vymenit xl na xxl .


robiak robiak   10.11.2016 o 10:33
 
RE: Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

Dnes mi to donde,uvidim co a ako.


sade sade   09.11.2016 o 20:53
 
RE: Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

No neviem či dokažeš hybať rukami v tom 7mm neoprene... Ja som si raz skušal 5mm potapačsky a nedalo sa vnom hybať


Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou