PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - KITESURF - Kitesurfing na Slovensku.

» Návrat na prehľad tém

» Kiter   
Kiter
13.07.2004 17:08:44
Kitesurfing na Slovensku.


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 18     Stránky: / 2     Výpis:    
Branky Branky   15.06.2017 o 18:25
 
RE: Kitesurfing na Slovensku.

Ahojte kiteri, Chcem sa opytat kde sa da slusne kitovat na Slovensku momentalne? Nikdy som doma nekitoval tak prosim poadte, Jul, August. Citam Hanuliakovo a Domasa? Vdaka za rady.


orakl orakl   13.07.2004 o 17:08
 
RE: Kitesurfing na Slovensku.

zdar,

bol som v sobotu omrknut v Hamuliakove - dost dobry brutal. surfist kricali od radosti (a mozno aj od zimy). ale videl som len jedneho kitera (cca okolo 4pm), so zltym kitom, cca 100m povyse surfistov, ktory to po par obratkach vzdal. bol si to ty Ollino?


ollino ollino   12.07.2004 o 09:46
 
RE: Kitesurfing na Slovensku.

ALOHA,

v sobotu bol dost na rit vietor, rozbalil som 6,6 co bola takmer samovrazda...

pani, v nedelu som strtol dalsieho kitera na letisku vo vajnorox, nakolko mam uz nejake to portfolio jazdcov a buducix jazdcov, mozno by nebolo od veci zorganizovat nejaky meeting.
napiste mi vsetci vase e-mail adresy na ollies@post.sk .
Planujem zorganizovat v septembri kite event v blave, kazda pomocna ruka vitana.

G.




orakl orakl   08.07.2004 o 16:24
 
RE: Kitesurfing na Slovensku.

zdar,

ak nebudu v sobotu padat furiky (alebo stromy), urcite na Cantinu dojdem omrknut profikov a nazhavit sa este viac ako som. nikdy som tam nebol, ale hadam trafim...

stale ma vsak zaujima moja predosla otazka. najde sa niekto, kto by tam so mnou hodil pokec, nieco povysvetloval, poukazoval, pripadne naucil?(aj za poplatok, ak bude treba...)

olino, ty pises, ze az nejako o 15:00. znamena to, ze az vtedy tam zacinaju byt idealne podmienky, alebo je to cisto len tvoj prichod?

 

 


Popo Popo   08.07.2004 o 12:33
 
RE: Kitesurfing na Slovensku.

ahojte kiteri

oliino dakujem za pozvanie ale v sobotu už niečo mám, rad by som si kitovanie vyskušal skus navrhnuť iný termin, a neviem kde presne to sretnutie ma byť.

inak som z vychodneho slovenska blizko pri Zemplinskej Sirave nechcete si to prisť vyskušať tu?

 

Ollino napiš bližšie info o kitesurfingu na Slovensku - reviry, koľko ľudi je do toho zapletenných alebo hoci čo o kižtesurfinngu.

 

ahoj a dakujem

 


Popo Popo   08.07.2004 o 12:28
 
RE: Kitesurfing na Slovensku.

tz


ollino ollino   07.07.2004 o 11:26
 
RE: Kitesurfing na Slovensku.

ALOHA Kiteri,

co tak si dat zrazko v Cantine v Hamuljakove v sobotku o 15.00? malo by fuknut.
Napiste, kto dojde...

Ollino


orakl orakl   06.07.2004 o 17:08
 
RE: Kitesurfing na Slovensku.

zdar kitesurfisti!

dlho som odolaval (a navraval som si, ze to nie je nic pre mna), ale chyta ma to coraz viac a uz je to kriticke.

chcem to bezpodmienecne vyskusat! existuju aj u nas nejake vikendove kurzy? nieco podobne ako robia ceski harakiri?

alebo... ma napada lepsia moznost - nenajde sa nejaky dobrak, co sa mi trosku povenuje, poukazuje, pokeca? mozme v pohode dohodnut aj nejake financne ohodnotenie, neni problem. a ze by som bol nejake drevo, s ktorym je skoda zabijat cas, sa vobec netreba bat - holdujem snowboardu uz nejakych 10 sezon a aj windsurfing mi ide celkom dobre.

thanx!


Popo Popo   06.07.2004 o 14:51
 
RE: Kitesurfing na Slovensku.

Mal by som zaujem pozriet si profikov aj si zajazdit. Napis blizsie info o akci.

Dakujem

Popo         


ollino ollino   07.06.2004 o 10:03
 
RE: Kitesurfing na Slovensku.

2 brcko:
zalezi, na co ho xces, ak na vodu, tak trubkovy, ak na zimu, buginu, landboard, tak komoraca.
od toho sa odvija aj jeho velkost, trubkovy si kup najmenej 14-ku (niekedy je aj 11-ka vykonnejsia ako 14-ka - napr. Flexifoil Strike,)komoroveho okolo 5-6-ky.

FLY HIGH!!!



Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou