PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

» Návrat na prehľad tém

» robiak   
robiak
08.11.2016 10:17:25
Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

Zo zdravotnych dovodov,idem do hrubeho neoprenu aqualung solafix 8/7----bude sa v tom dobre surfovat?


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 20     Stránky: / 2     Výpis:    
tata tata   25.03.2017 o 07:10
 
RE: Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

DOBRI DEN SURFERI JE MY SKORO 40 UCIM SA NA SURFE TROCHU VOZIT PACI SA MY STRANKA A HLAVNE KAZDA RADA UMNA NAD ZLATO MOZNO SA UVIDIME NIEKEDY NA VODE ZATIAL PEKNI DEN


petob petob   14.02.2017 o 13:24
 
RE: Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

Vystrihnut na rukaviciach dieru ma logiku , dokonca sa take aj predavaju original (palciaky aj prstaky), voda do nich samozrejme natece , ale aj vytece...
Niektory borci pouzivaju nevystrihnute rukavice, ale vacsine ludi z toho odchadzju predlaktia po kratkej dobe . Asi preto ze mackas makky hruby neopren , a aj hrubka uchopu sa zvacsi.
Najlepsia kombinacia ,je dat si obycajne gumenne rukavice a na to vystrihnute neoprenky , ale to je uz ako z dvoma neoprenmi, dlho sa to oblieka , vyzlieka , a videl som aj taku kombinaciu predavat , Neoprenky ktore mali na dlaniach cistu tenku gumu, to je podla mna optimal, len ich neviem zohnat teraz.


sade sade   12.01.2017 o 21:31
 
RE: Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

To nemá logiku vyrezať dieru do rukavíc aby nemrzli prsty, ked sa tam dostane studená voda.


robiak robiak   10.01.2017 o 08:58
 
RE: Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

staci jeden cca 8mm neopren natiahnuty rovno na slipy,hrube topanky,ak ta skrtia rukavice,tak ich na dlaniach prestrihni pozdlzne cca 5cm


Pedro35 Pedro35   10.01.2017 o 08:29
 
RE: Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

čítam to tu so záujmom, môžete ešte spresniť čo je osvedčené pre surfovanie vo vode pod 10 stup. C na hlavu, ruky a nohy


robiak robiak   03.12.2016 o 10:06
 
RE: Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

Takze,povcerajsku mozem objektivne posudit izolacnu schopnost neoprenu.pri 4 stupnoch a vela kupanim som necitil ziadny chlad a z vody som vyliezal s hundranim ,ze to uz zdochlo po cca 5 hodinach v gume som sa vyzliekal bez drkotania spareny ako v saune,cca v okruhu 2 metre okolo mna som vyzaroval take teplo,ze som videl ako trava zacina zeleniet a uz som len cakal ze aj blizsie kriky zacnu pucat.


robiak robiak   30.11.2016 o 13:10
 
RE: Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

Bol som v tom,ze aj ten moj jeaspon vlanajsi,ale vcera som ho riesil,ze ci mam skratit nohy,a ako som ho obracal ,tak som nasiel datum vyroby 2016/06,potesilo


robiak robiak   29.11.2016 o 09:50
 
RE: Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

Neotvorilo mi stranku,asi to maju byt tie hadicky,to by sme vedeli z improvizovat s hadicami zo zeleziarstva alebo z mototechny,vinarstva.v kombinacii s tymi deravymi rukavicami by to mali ficat.ten neopre maju aj v cechach starsi model za 250 aj s dopravou xl a 3xl.


petob petob   29.11.2016 o 07:47
 
RE: Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

290 je super cena , porad kde ... , ja som nasiel za 500. Aj tak si myslim ze najvecsi problem su mrznuce ruky, ja pouzivam rukavice z vystrihnutymi dlanami , pozival som aj obycajne gummene. Malo kto vydrzi jazdit z celymi neoprenkami. Nasiel som takuto vec, ohrievanie ruk dychom https://boards.co.uk/features/wetsuit-guide-ianovated.html, ale ten neopren ma len 5/4 ...


robiak robiak   28.11.2016 o 21:29
 
RE: Život je kratky,treba surfovat aj cez zimu.

Ked to tak rozhodim priblizne na cca 15 rokov,ze by som este mohol surfovan bez pakarne pri obliekani a vyzliekani a bez dusenia a priskrcovania,a len tak si pekne surfovat v teplucku,tak tych 290e ani nebola taka velka jednorazova cena.


Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou