PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - Čierna Hora - Ulcinj nejlepšie podmienky pre windsurfing z čiernohorského prímoria

» Návrat na prehľad tém

» sade   
sade
08.07.2016 23:55:34
Čierna Hora - Ulcinj nejlepšie podmienky pre windsurfing z čiernohorského prímoria

Ma niiekto skusenosť s letoviskom Čierna Hora - Ulcinj Velka plaža? Idem tam na dovolenku lebo manželka už nechce ist na peljesac,už sme tam boli trikrat,treba skusiť niečo iné.že vraj je to najlepšie miesto na windsurf a kite v čiernej hore 12km dlha piesočna pláž a poludnajší termicky vietor podobne ako na perne


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 1         Výpis:    
sade sade   30.08.2016 o 23:56
 
RE: Čierna Hora - Ulcinj nejlepšie podmienky pre windsurfing z čiernohorského prímoria

ked nikto,tak tá prva polovica je ako talianska bibione,milion ludí a asi50m od plaže je voda max po pás. Pri hoteli sa dalo za bojami surfovať ,na kite treba ist na druhy koniec je tam niekolko kite centier.Za 7dní fukalo 4dni z toho dva dni poobedny termicky vietor 6-8m/s smerom 30stupnov k plaži.asi 500m od pobrežia vietor slabol. A dva dni fukalo od pláže od rána. Mal som 6ku plachtu a110l slalomak.vlny boli vetšie ako na peljesaci ,tak som saviac narobil.. parkrat mi vlny zatopili plavak ,plachtu by som mohol mat aj menšiu. Kite vtedy nejazdil njkto.


 
 

Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou