PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - Retro windsurfing party

» Návrat na prehľad tém

» i-Riki   
i-Riki
28.05.2012 14:59:15
Retro windsurfing party

napadlo ma, mozno vlastnime starsie surfy, trojuholnikove plachty...
a teraz si predstavme... krasny slnecny den juzny vanok ako za starych cias , farebne trojuholnikove plachty, kazetak a hudba 80 tych rokov. Ideme dotoho ?
Napiste nazory a napady.

Retro windsurfing party   Retro windsurfing party   Retro windsurfing party  


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 6         Výpis:    
igji igji   13.07.2012 o 13:05
 
RE: Retro windsurfing party

...to by bolo fajn, len kde zobrať kazeťák a baby, čo budú mať bobrov ako ''vtedy''


RICCARDO RICCARDO   27.06.2012 o 12:04
 
RE: Retro windsurfing party

tiež mam doma stary windglider aj trojuholnikovu plachtu a rahno so špagatmi.. dobry napad. inak tu bolo niečo take a vyzerá že to bola super akcia: http://www.windsurf.sk/galeria/galeria.asp?id=408


soske soske   03.06.2012 o 22:04
 
RE: Retro windsurfing party

Tak ja mám plavák aj zo dve plachty by som našiel. Svoje detské rahno, čo sme ohýbali doma na dvore a drevený sťažeň.


BELDI BELDI   29.05.2012 o 21:52
 
RE: Retro windsurfing party

Slavo má na Ružinej v chatke múzeum


Slaťo Slaťo   28.05.2012 o 19:48
 
RE: Retro windsurfing party

...za tú srandu by to stálo..skúsim osloviť známeho, či ešte vlastní surf ''made by hand'' čo som mu daroval...a hlavne či ešte drží plachta zošitá z materiálu ako boli šité za komančov nákupné tašky...ale asi najväčší problém bude transport sťažňa z jedného kusu


mafo mafo   28.05.2012 o 17:07
 
RE: Retro windsurfing party

Raz som jedneho vydel na Dunaji chalana s tym co je na obrazku aj sme mu zavidely to retro oplachtenie.Skoda ze uz nic take nemam,skusim pozret u Brana vonku ci nema nieco zavesene,pohodene taketo poklady sa zhanaju dnes uz tazko.


 
 

Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou